Zamknij

Premiery 2019 w aromacie najlepszej kawy – DOMOTEX i BAU 2019

Targi branżowe to najlepsza okazja, żeby zaprezentować nowości produktowe.

Jak co roku na targach Domotex w Hannoverze oraz jak co dwa lata na targach BAU w Monachium pokazaliśmy nasze najnowsze rozwiązania i zachwyciliśmy Klientów naszymi innowacyjnymi produktami. Wszystko to odbyło się w niesamowitej atmosferze oraz aromacie najlepszej kawy serwowanej przez zaprzyjaźnionych baristów z kawiarni Brisman.

 

Premiery 2019 to przede wszystkim rewolucja w podkładach poliuretanowych. Najnowsze osiągnięcie czyli Multiprotec Absolute, w marce Arbiton, bije rekordy w wyciszaniu pomieszczenia – do 21 dB, a ułatwienia montażowe czyli system 3w1 oraz Cutting Lines stanowią dopełnienie i sprawiają, że nasze poliuretany nie będą miały sobie równych.

 

 

Tegorocznym uzupełnieniem wprowadzonej w roku ubiegłym kolekcji podłóg z rdzeniem mineralnym są płytki o wymiarach 914×457 mm o dekorze kamienia. Są to prawdopodobnie największe dostępne na rynku płytki układane na pływająco w systemie 5G.

 

 

Wśród akcesoriów zaprezentowaliśmy dwie nowe kolekcje listew – lakierowany mdf czyli Cavare w bieli i odcieniach szarości oraz cienka i elastyczna Stiq  w podobnych barwach. Pojawiła się również zapowiedź nowej ery czyli nadruku cyfrowego na listwach w technologii  Direct Digital Printing. Profile to dobrze znany Color System uzupełniony o nowy kształt profilu oraz dopasowany do najpopularniejszych kolorów listew w naszej ofercie.

 

Szczegóły dotyczące nowości wkrótce będą dostępne na www.arbiton.com,

 

 

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email