Zamknij
  • akademiafloorexpert.pl

Premiery 2019 w aromacie najlepszej kawy – DOMOTEX i BAU 2019

Targi branżowe to najlepsza okazja, żeby zaprezentować nowości produktowe.

Jak co roku na targach Domotex w Hannoverze oraz jak co dwa lata na targach BAU w Monachium pokazaliśmy nasze najnowsze rozwiązania i zachwyciliśmy Klientów naszymi innowacyjnymi produktami. Wszystko to odbyło się w niesamowitej atmosferze oraz aromacie najlepszej kawy serwowanej przez zaprzyjaźnionych baristów z kawiarni Brisman.

 

Premiery 2019 to przede wszystkim rewolucja w podkładach poliuretanowych. Najnowsze osiągnięcie czyli Multiprotec Absolute, w marce Arbiton, bije rekordy w wyciszaniu pomieszczenia – do 21 dB, a ułatwienia montażowe czyli system 3w1 oraz Cutting Lines stanowią dopełnienie i sprawiają, że nasze poliuretany nie będą miały sobie równych.

 

 

Tegorocznym uzupełnieniem wprowadzonej w roku ubiegłym kolekcji podłóg z rdzeniem mineralnym są płytki o wymiarach 914×457 mm o dekorze kamienia. Są to prawdopodobnie największe dostępne na rynku płytki układane na pływająco w systemie 5G.

 

 

Wśród akcesoriów zaprezentowaliśmy dwie nowe kolekcje listew – lakierowany mdf czyli Cavare w bieli i odcieniach szarości oraz cienka i elastyczna Stiq  w podobnych barwach. Pojawiła się również zapowiedź nowej ery czyli nadruku cyfrowego na listwach w technologii  Direct Digital Printing. Profile to dobrze znany Color System uzupełniony o nowy kształt profilu oraz dopasowany do najpopularniejszych kolorów listew w naszej ofercie.

 

Szczegóły dotyczące nowości wkrótce będą dostępne na www.arbiton.com,

 

 

 

Powiązane atrykuły