Zamknij

PUM rewolucja!

Podkład poliuretanowy ze zintegrowaną folią paroizolacyjną i taśmą to szybkość układania, komfort użytkowania oraz niezwykła trwałość podłogi.

Podkłady poliuretanowe są znane jako podkłady z najwyższej półki. Zapewniają najlepsze wyciszenie pomieszczenia, są niezwykle wytrzymałe na nacisk, dzięki czemu chronią podłogę, a jednocześnie dzięki bardzo  niskiemu  wskaźnikowi  oporu cieplnego   nadają   się   idealnie   nad ogrzewanie podłogowe.

 

Kategoria podkładów poliuretanowych jest nieustannie rozwijana, ulepszana jest technologia, poprawie ulegają, i tak już bardzo wysokie, parametry podkładów – jak choćby poziom wyciszenia sięgający 21 Db.

Rewolucją w ulepszaniu podkładów poliuretanowych jest dodanie rozwiązania stosowanego dotąd dla podkładów z polistyrenu – ułatwień montażowych.

Arbiton prezentuje podkłady poliuretanowe w systemie 3w1 czyli ze zintegrowaną folią paroizolacyjną i taśmą. Cienka a zarazem bardzo trwała folia PET zapewnia najwyższą hydroizolację – SD 150, a wykonana z niej zakładka z taśmą samoprzylepną gwarantuje szczelność połączeń między wstęgami podkładu. Folia pokryta jest dodatkowo siatką ułatwiającą precyzyjne docinanie podkładu.

Podkłady poliuretanowe w nowej odsłonie to zarazem szybkość i łatwość układania oraz najlepsze i najtrwalsze dostępne na rynku rozwiązanie dla podłóg układanych w systemie pływającym.

 

Więcej informacji już wkrótce na www.arbiton.com

 

 

 

 

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email