Zamknij

Inspiracje podłóg! Kolekcja od marki Afirmax.

Jasne dębowe podłogi to hit tegorocznej wiosny.

Inspiracje podłóg czerpane są z różnych źródeł. Jasne dędowe podłogi będą stanowić idealne tło dla każdego rodzaju wnętrza.  Poniżej przedstawiamy kilka inspirujących propozycji ciekawych podłóg. Afirmax z początkiem marca zaprezentował kolekcję 10 dekorów paneli z rdzeniem mineralnym w kolorach dębowych. Sześć kolorów to absolutne nowości, opracowane przez zespół projektowy ze Studia A.Design.

Jasne kolory dębowe na podłodze sprawdzą się zarówno we wnętrzach skandynawskich, boho, czy glamour. Jasne kolory są uniwersalne, nie dezaktualizują się, są podstawą budowy wnętrza z charakterem.  Podłoga w naturalnym kolorze dębu doskonale komponuje się ze ścianami w zdecydowanych, nasyconych kolorach. Dąb będzie stanowić ciekawy kontrapunkt dla aktualnego koloru roku czyli ciemnego granatu, lub modnej od kilku lat butelkowej zieleni.

Marka Afirmax w tym roku całkowicie zrezygnowała z innych niż dąb wybarwień paneli winylowych. Aż 80% kolekcji marki Afirmax to wyjątkowe odcienie dębu, które stworzą zachwycającą podłogę w całym domu. Inspiracje podłóg zaczerpnięte zostały prosto z natury. Naturalna tekstura, matowe wykończenie i wyjątkowa trwałość sprawia, że są to panele winylowe na lata. Innowacyjny rdzeń mineralny HD MINERAL CORE to z kolei innowacyjna technologia, dzięki której panele Afirmax są bardzo wytrzymałe.

INSPIRUJĄCA PODŁOGA NA BEZPIECZNE WNĘTRZE – MONUMENT OAK

Inspiracje podłóg
AFIRMAX Monument OAK

To pierwsza nowość w kolekcji Afirmax. Podłoga o ciepłej, naturalnej barwie wprowadza do pomieszczenia element bezpieczeństwa i domowej atmosfery. Monument Oak to podłoga o klasycznej, delikatnej strukturze i niewielkiej liczbie słojów. Sprawi, że każdy w jej otoczeniu będzie czuł się komfortowo.

KANADYJSKA PRZYSTAŃ – ROSSPORT OAK

Inspiracje podłóg
AFIRMAX ROSSPORT OAK

Kolejna inspiracja to kolor stworzony na bazie czerwonego, kanadyjskiego dębu, który wprowadza do pomieszczania świeżość i ciepły, nadmorski klimat. Barwa podłogi delikatnie wpada w czerwień, co stanowi ciekawą alternatywę np. dla jesionu, czy buku.

HISZPAŃSKA HACJENDA – CALVIA OAK

Inspiracje podłóg
AFIRMAX CALVIA OAK

Kolejny dębowy kolor w kolekcji Afirmax, który będzie świetną bazą nawet dla najbardziej wyszukanego wnętrza. Dekor przywodzi na myśl hacjendy zlokalizowane u słonecznych hiszpańskich wybrzeży. Dość wysoka liczba słojów sprawia, że panele wyglądają bardzo naturalnie i zmysłowo. Doskonale nada się nie tylko do wnętrz rustykalnych, ale także minimalistycznych.

PODŁOGA INSPIROWANA BRYTYJSKĄ ELEGANCJĄ  – NEWPORT OAK

Brytyjska podłoga
AFIRMAX NEWPORT OAK

To dekor, który przywodzi na myśl angielskie domy szeregowe zlokalizowane na przedmieściach Londynu. Faktura tego dekoru sprawia, że bardzo trudno odróżnić go od naturalnego drewna. Doskonale odwzorowane słoje oraz ciepły, jasny kolor tworzą razem bezpretensjonalne i prawdziwe piękno.  

AUSTRALIJSKIE ZŁOTO – GOLDBERG OAK

Podłoga inspirowana naturą
AFIRMAX GOLDBERG OAK

Dekor, który mieni się ciepłymi odcieniami złota i piasku. To typowe ciepłe dębowe wybarwienie, który sprawdzi się zarówno w małym mieszkaniu jak i loftowym apartamencie. Jego uniwersalny charakter doda każdemu wnętrzu eleganci i ponadczasowości. Rynek słojów jest wyraźny, ale nienachalny. Doskonale odwzorowuje drewno naturalne. 

KOLONIALNY BLASK – CORNWALL OAK

Podłoga winylowa jasny dąb
AFIRMAX CORNWALL OAK

To jeden z najciemniejszych dekorów dębowych w kolekcji Afirmax. Jego ponadczasowy rysunek przywodzi na myśl kolonialne, przestronne wnętrza wypełnione drewnianymi meblami i pięknymi tkaninami. Ten dekor jest wyjątkowo elegancki. Dzięki niemu każde wnętrze uzyska luksusowy charakter. Wyraźny rysunek słojów sprawia, że dekor ten do złudzenia przypomina naturalne dębowe deski.

AFIRMAX 2019 COLORS
Kolory AFIRMAX 2019 

Poza sześcioma nowościami w kolekcji Afirmax znajdują się także cztery  najlepiej sprzedające się dekory z kolekcji ubiegłorocznej. Wśród nich popularne szare odcienie, które sprawdzą się we wnętrzach skandynawskich (Bradford Oak, Vermont Oak, Scandinavian Oak) oraz ciemniejszy odcień (Jersey Oak), który nadadzą każdemu wnętrzu niepowtarzalnego stylu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email